Poziv na plivački miting "Sv. Nikola" Niš

dec 10 2013

Poštovani sportski prijatelji,
Pk „Sveti Nikola“ 22-23.12.2012 organizuje XXI po redu međunarodni plivački miting „Sveti
Nikola"

 

e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
http://www.pksvetinikola.org

Ovo takmičenje se vec 15 godina nalazi u LEN kalendaru a kako je datum održavanja
na kraju kalendarske godine pruža se mogućnost da vaš takmičar ispliva lični, klubski ili
nacionalni rekord u 50-to metarskom bazenu.
Biće nam zadovoljstvo da sa vašim plivačima uzmete učešće na ovom talmičenju.
R A S P I S
Datum održavanja: Subota 21. i nedelja 22. decembar 2013.
Mesto održavanja: Bazeni SRC „ČAIR“ , 50m. 8 staza, termperatura vode 26 C
Merenje vremena: Elektronsko“ ALGE-TIMING“
Prijave: Do srede 18.12.2013. do 24h.
Odjave: Do četvrtka 19.12.2013 do 24h.
Startnina: 300 din po startu za domaće i 3 € za inostrane klubove.
Pravila: Takmičenje je organizovano u skladu sa pravilima FINe i PSS.
Svaki plivač ima pravo na neograničen broj nastupa.
Organizator ima pravo da u slučaju potrebe u disciplinama 800m
slobodno i 1500m slobodno svede broj takmičara na dve grupe.
Nagrade : Tri prvoplasirana takmičara u kategorijama A, B, C, D i E biće
nagrađeni medaljom. Najuspešniji takmičari po kategorijama osvajaju
posebne nagrade i to:
1. kategorija A 300 eura
2. kategorija B 200 eura
3. kategorija C 100 eura
4. kategorije D i E robne nagrade.
Pobednici se dobijaju zbirom FINa bodova u tri discipline
K A T E G O R I J E
Muškarci Žene
A 1993. i stariji A 1995. i starije
B 1994. – 1995. B 1996. – 1997.
C 1996. – 1997. C 1998. – 1999.
D 1998. – 1999. D 2000. – 2001.
E 2000. i mlađi E 2002. i mlađe
Edited with the trial version of
Foxit Advanced PDF Editor
To remove this notice, visit:
www.foxitsoftware.com/shoppingPROGRAM TAKMIČENJA
I Deo - 21.12.2013. raspliv: 8.30h takmičenje:9.30h
1. 50 m delfin M Ž kvalifikacije
2. 50 m prsno M Ž kvalifikacije
3. 100 m leđno M Ž kvalifikacije
4. 100 m slobodno M Ž kvalifikacije
5. 200 m prsno M Ž kvalifikacije
6. 200 m delfin M Ž kvalifikacije
7. 200 m mešovito M Ž kvalifikacije
8. 800 m slobodno Ž I grupa
9. 1500 m slobodno M I grupa
II Deo - 21.12.2013. raspliv:17h takmičenje:18h
Finalne trke
III Deo - 22.12.2013. raspliv:8.30h takmičenje:9.30h
1. 50 m slobodno M Ž kvalifikacije
2. 50 m leđno M Ž kvalifikacije
3. 100 m prsno M Ž kvalifikacije
4. 400 m slobodno M Ž kvalifikacije
5. 100 m delfin M Ž kvalifikacije
6. 200 m leđno M Ž kvalifikacije
7. 400 m mešovito M Ž kvalifikacije
8. 200 m slobodno M Ž kvalifikacije
IV Deo - 22.12.2013. raspliv:17h takmičenje:18h
Finalne trke
Edited with the trial version of
Foxit Advanced PDF Editor
To remove this notice, visit:
www.foxitsoftware.com/shopping

SMEŠTAJ:



Sweet Hostel – www.sweet-hostel.com
Laguna Lux www.lagunalux-prenociste.rs
Hostel Marvel www.hostelmarvel.com
The Garden Hostel www.thegarden.rs
Hostel Nis www.hostelnis.rs
Easy Travel Hostel www.easytravel.rs
Marvel Hostel www.hostelmarvel.com
Hotel Aleksandar www.hotel-aleksandar.com
Hotel Panorama Lux www.panoramalux.co.rs
Complex Vidikovac www.complex-vidikovac.rs


Za sve dodatne informacije možete se obratiti na gore navedene sajtove.

Sportski Pozdrav
Predsednik kluba Gavrilo Maslaković – Gale